Výsledky

Přípravka hoši 300m: 2. Hynek Hajný
.................................4. Jiří Krist
Mladší žákyně 600m: 1. Anna Výletová
Starší žákyně 900m: 1. Natálie Kolajová
.................................2. Markéta Sedláčková
.............................. ..3. Tereza Rybaříková
Starší žáci 900m: 1. Jaroslav Půček
Dorostenky 2500m: 6. Veronika Plánková

Sprinterský trojboj - 60 - 100- 200m:

Mladší žáci: 1. Libor Pernica

Starší žákyně: 2. Markéta Sedláčková
..........................................3. Adéla Sekerková

Mladší hoši 240m: 3. Tomáš Cibulka
Přípravka hoši 480m: 1. Lukáš Hanák
................................. 2. Hynek Hajný

Starší žákyně 300m: 1. Tereza Rybaříková
.................................4. Anna Výletová
Starší žákyně 600m: 1. Anna Výletová
.................................2. Tereza Rybaříková
Starší žáci 300m: 8. Jaroslav Půček
................600m: .........2. Jaroslav Půček

Přípravka hoši 300m: 2. Hajný Hynek
.................................4. Krist Jiří
Mladší žákyně 600m: 1. Výletová Anna
Starší žákyně 900m: 1. Kolajová Natálie
.................................2. Sedláčková Markéta
.................................3. Rybaříková Tereza
Starší žáci 900m: 1. Půček Jaroslav
Dorostenky 2500m: 6. Plánková Veronika

Mladší hoši 240m: 3. Cibulka Tomáš

Přípravka hoši 480m: 1. Hanák Lukáš
..........................................2. Hajný Hynek

Čtyřboj žáci: 1. Tomáš Vrbovský

Pětiboj žáci: 1. Libor Pernica

Pětiboj žákyně: 5. Monika Horáková

Starší žákyně 800m: 1. Natálie Kolajová - Mistryně ČR

6. Anna Výletová

3x300m: 5. Kolajová,Rybaříková, Bušinová

15. Sedláčková,Výletová, Sekerková

Starší žáci 1500m: 2. Jaroslav Půček - stříbrná medaile.

Starší žákyně 60m: 3. Markéta Sedláčková
............................................5. Adéla Sekerková
150m: ................................1. Markéta Sedláčková
............................................4. Adéla Sekerková
300m: .................................1. Tereza Rybaříková
............................................2. Marie Bušinová
skok daleký: .......................7. Klára Korčeková
Starší žáci 1000m: 1. Jaroslav Půček
skok vysoký: ......... .........3.3...Robin Němec
Mladší žákyně skok daleký: 2. Michaela Krsičková
............................................8. Monika Horáková
míček: ................................3. Monika Horáková
............................................6. Michaela Krsičková