Výsledky

Mladší hoši 200m: 2. Tomáš Cibulka
Přípravka hoši 600m: 1. Lukáš Hanák
..................................................2. Jiří Krist
..................................................3. Hynek Hajný
Mladší žákyně 600m: 6. Monika Leciánová

Starší žáci 1200m: 1. Jaroslav Půček

Starší žákyně 1200m: 1. Natálie Kolajová
...................................................2. Tereza Rybaříková
...................................................3. Markéta Sedláčková

Monika Horáková 2 body
Klára Korčeková 2 body
Adéla Sekerková 2 body
Tomáš Kříž 2 body
Martin Vašulka 7 bodů
Monika Bělochová 8 bodů
Jaroslav Půček 17 bodů
Markéta Sedláčková 17 bodů
Natálie Kolajová 17 bodů
Tereza Rybaříková 17 bodů
Anna Výletová 19 bodů
Radim Cahlík 25 bodů

Dorostenky 1840m 2. Veronika Plánková
Starší žákyně 900m 1. Natálie Kolajová 2. Tereza Rybaříková
Mladší žákyně 600m 1. Anna Výletová 4. Monika Leciánová
Přípravka hoši 400m 6. Hynek Hajný
Mladší hoši 215m 1. Tomáš Cibulka

Video z akce zde:

Body získali:
Marie Bušinová 31 bodů
Anna Výletová 28 bodů
Tereza Rybaříková 27 bodů
Natálie Kolajová 22 bodů
Markéta Sedláčková 17 bodů
Radim Cahlík 16 bodů
Robin Němec 11 bodů
Jaroslav Půček 11 bodů
Libor Pernica 8 bodů
Klára Korčeková 6 bodů
Adéla Sekerková 6 bodů
Monika Horáková 6 bodů
Tomáš Kříž 1 bod

Starší žáci 1500m:.. 1. Jaroslav Půček - Mistr Moravy - blahopřejem.

......skok vysoký: 8. Robin Němec

Štafeta 3x300m: 2. Kolajová, Rybaříková, Výletová - stříbrná medaile
Starší žákyně 300m: 3. Natálie Kolajová - bronzová medaile
................800m: 3. Anna Výletová - bronzová medaile
...............................4. Tereza Rybaříková
................150m: 6. Markéta Sedláčková
..........skok vysoký: 6. Monika Bělochová
..................60m: 9. Markéta Sedláčková

Přípravka hoši 370m : 1. Hanák Lukáš
...............................2. Hajný Hynek
...............................6. Krist Jiří
Mladší žákyně 740m: 3. Leciánová Monika
Mladší hoši 200m: 1. Cibulka Tomáš

Přípravka hoši 200m: 3. Cibulka Tomáš

Nejmladší žáci 400m: 8. Cibulka Tomáš

 

Body získali:
Krist Jiří ............ 3. místo 800m 8 bodů
Hanák Lukáš .... 5. místo 300m 6 bodů
..........................7. místo 150m 4 body
Vrbovský Tomá.. 6.místo dálka 5 bodů
..........................9.místo míček 2 body
Hajný Hynek ..... 9.místo 150m 2 body
..........................10.místo dálka 1 bod
Cibulka Tom... 10.místo 150m 1 bod
Leciánová Monika 9. místo 300m 2 body
 
 

Video z akce zde

Body získali:

Natálie Kolajová
1.místo 300m 11 bodů
3.místo 100m př. 8 bodů
Tereza Rybaříková
2.místo 150m 9 bodů
2.místo 300m 9 bodů
Markéta Sedláčková
2.místo 60m 9 bodů
3.místo 150m 8 bodů
Marie Bušinová
3.místo 300m 8 bodů
4.místo 150m 7 bodů
Jaroslav Půček
1. místo 1500m 11 bodů
7.místo oštěp 4 body
Anna Výletová
2. místo 1500m 9 bodů
Martin Vašulka
4. místo 800m 7 bodů
Monika Bělochová
5.-6.místo skok vysoký 5,5 bodu
Robin Němec
8. místo 300m 3 body
10. místo skok vysoký 1 bod
10. místo 150m 1 bod