Výsledky

Body získali:
Monika Leciánová 4.místo 800m 7 bodů
Jiří Krist 5.místo 800m 6 bodů
Daniel Křemeček 6.místo skok daleký 5 bodů
Vojtěch Výlet 9.místo 300m 2 body
Tomáš Cibulka 9.místo 150m 2 body
Tomáš Vrbovský 10.místo 60m 1 bod

Mladší hoši 200m 1. Tomáš Cibulka

Přípravka hoši 300m 4. Lukáš Hanák

.....................................5. Hynek Hajný

Mladší žákyně 600m 1. Anna Výletová

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,7. Monika Leciánová

Starší žákyně 800m 1. Tereza Rybaříková

Dorostenky 1660m 4. Veronika Plánková

Dorostenky 100m 10. Veronika Plánková

.................200m 7. Veronika Plánková

Přípravka hoši 300m

3. Lukáš Hanák

4. Hynek Hajný

9. Jiří Krist

Mladší žákyně 500m

1. Anna Výletová

8. Monika Leciánová

Starší žákyně 600m

1. Natálie Kolajová

2. Tereza Rybaříková

Starší žáci 600m 4. Robin Němec

Dorostenky 1000m 4. Veronika Plánková

Mladší žákyně 800m

1. Anna Výletová

Starší žákyně 60m

1. Markéta Sedláčková

2. Pavlína Vyskočilová

150m

1. Markéta Sedláčková

2. Tereza Rybaříková

3. Natálie Kolajová

4. Pavlína Vyskočilová

300m

1. Natálie Kolajová

2. Tereza Rybaříková

800m 1. Marie Bušinová

Dorostenky 100m 3. Veronika Plánková

200m 2. Veronika Plánková

Starší žáci 800m 1. Jaroslav Půček

2. Martin Vašulka

oštěp 600gr 1. Jaroslav Půček

skok vysoký 1. Robin Němec

Dorostenci 800m 1. Antonín Chrbját

koule 5 kg 2. Antonín Chrbját

100m děvčata:

5. Veronika Plánková

200m děvčata:

3. Natálie Kolajová

5. Tereza Rybaříková

7. Veronika Plánková

400m děvčata:

1.-2. Natálie Kolajová

3. Tereza Rybaříková

800m děvčata:

2. Anna Výletová

1500m chlapci:

4. Jaroslav Půček

Video z akce zde.

Přípravka hoši 450 m 5. Lukáš Hanák

...............................6. Hynek Hajný

...............................7. Jiří Krist

Mladší hoši 215m . 1. Tomáš Cibulka

Mladší žákyně 450m ... 2. Anna Výletová

..............................12. Monika Leciánová

Starší žákyně 900m ... 1. Natálie Kolajová

................................2. Terezie Rybaříková

Dorostenky 1350m 2. Veronika Plánková

Mladší hoši 200m .....1. Tomáš Cibulka

.................................11. Patrik Číhal

.................................13. Viktor Číhal

Mladší dívky 200m .....2. Zuzana Horňáková

....................................7. Kateřina Kuchařová

Přípravka hoši 500m ......2. Lukáš Hanák

....................................3. Hynek Hajný

....................................4. Jiří Krist

Mladší žákyně 500m ..... 1. Anna Výletová

...................................9. Monika Leciánová

Starší žákyně 1000m ..... 1. Natálie Kolajová

...................................2. Tereza Rybaříková

...................................3. Markéta Sedláčková

...................................4. Marie Bušinová

...................................5. Monika Bělochová

...................................7. Pavlína Vyskočilová

Starší žáci 1000m .....2. Jaroslav Půček

....................................5. Martin Vašulka

Ženy 4 km ...... 3. Hana Hálová

Mistrovství republiky v přespolním běhu ve Střeleckých Hošticích 24.3.2012

Mladší žákyně 1250m : 4. Anna Výletová /58 startujících/

Starší žákyně 1850m: 1. Natálie Kolajová - Mistr ČR /39 startujících/

..............................13. Tereza Rybaříková

Žáci 3050m: ..... 14. Jaroslav Půček / 47 startujících/

Vyhlášení výsledků - Natálie - mistryně České republiky

Video z jiného zdroje, od Veroniky Blaškové:

Natálka doběh, rozhovor a vyhlášení

Jarda celý běh