Výsledky

Blahopřejem Natálce k zisku mistrovského titulu na půlce a všem ostatním také děkujem.

Video z akce v nezkrácené verzi zde.

A ještě odkaz na video pořízené Veronikou Blaškovou ZDE.

Děkujeme jí za předání odkazu :-)

Starší žákyně

300m: ....... ...................... 2. Natálie Kolajová

.......................................7. Markéta Sedláčková

1500m: ............ 4. Anna Výletová

800m: ............................1. Natálie Kolajová

.......................................5. Tereza Rybaříková

Starší žáci 300 m : ........... 15. Robin Němec

1500m: .....................2. Jaroslav Půček

Mladší žáci 60m: 1. Libor Pernica

500m: 1. Libor Pernica

Starší žáci 1500m: 6. Jaroslav Půček

.................................12. Antonín Chrbját

Mladší žákyně 600m: .. 1. Anna Výletová

Starší žákyně 60m: 9. Markéta Sedláčková

500m: ................... 1. Natálie Kolajová

....................................3. Monika Bělochová

800m: ................ 5. Tereza Rybaříková

60 m překážek: 12. Markéta Sedláčková

Štafeta 4x200m: 5. Sedláčková, Bělochová, Rybaříková, Kolajová

Monika Bělochová třetí v kategorii mladší žačky výkonem 148cm.

Blahopřejem.

Video z akce zde.

Nejmladší dívky 350m: 6. Monika Leciánová

Mladší žákyně 500m: 2. Tereza Rybaříková

..................................4. Anna Výletová

..................................6. Monika Bělochová

Starší žákyně 1000m: 1. Natálie Kolajová

................................3-4. Markéta Sedláčková

Starší žáci 1600m: 1. Jaroslav Půček

..................................3. Robin Němec

Dorostenci 3200m: 1. Jakub Šlampa

Přípravka dívky 9. Monika Leciánová

Přípravka hoši 10. Tomáš Vrbovský

Přípravka dívky 480m: 3. Monika Leciánová

Mladší dívky 200m:

5. Barbora Němcová

Mladší hoši 200m:

1. Tomáš Cibulka

2. Hynek Hajný

Přípravka dívky 300m:

2. Monika Leciánová

Přípravka hoši 300m:

2. Lukáš Hanák

4. Jan Hanák

Mladší žákyně 600m:

1. Tereza Rybaříková

2. Veronika Vráželová

Starší žákyně 800m:

1. Markéta Sedláčková

4. Pavlína Vyskočilová

5. Romana Opatřilová

Starší žáci 800m:

2. Jaroslav Půček

3. Martin Vašulka

Dorostenci 1500m:

1. Jakub Šlampa

Žákyně 600m 6. Natálie Kolajová

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.