Výsledky

Běh Filipovským údolím - Filipovské údolí 12.6.2010

Mladší hoši 200m 2. Tomáš Cibulka

3.kolo družstev mladšího žactva - Hodonín 8.6.2010

 

Mladší žáci 60m:

4.Radim Cahlík

7.Patrik Vašek

 

150m:

1. Radim Cahlík

2. Martin Vašulka

8. Patrik Vašek

 

800m:

3. Martin Vašulka

 

koule :

2. Radim Cahlík

9. Alexandr Ježek

 

Mladší žákyně 60m:

1. Natálie Kolajová

 

150m:

1. Natálie Kolajová

 

800m:

1. Natálie Kolajová

 

xls2 kolo

Starší žákyně 60m

11. Pavlína Vyskočilová

150m

10. Pavlína Vyskočilová

800m

1. Natálie Kolajová 2:18,01 min - nejlepší letošní výkon v ČR

100m př

7. Markéta Sedláčková

štafeta 3x300m

2. Kolajová, Rybaříková, Výletová

Mladší hoši 200m:

2. Hajný Hynek

3. Cibulka Tomáš

6. Krist Jiří

Přípravka dívky 400m:

5. Leciánová Monika

Přípravka hoši 400m:

3. Hanák Lukáš

5. Hanák Jan

8. Křemeček Daniel

Mladší žákyně 600m:

3. Balážová Klára

Starší žákyně 900m:

1. Kolajová Natálie

Body získaly:

Natálie Kolajová 20 bodů

Tereza Rybaříková 14 bodů

Anna Výletová 10 bodů

Pavlína Vyskočilová 8 bodů

Marie Bušinová 6 bodů

Kateřina Průdková 3,25 bodu

Monika Bělochová 3,25 bodu

Romana Opatřilová 2,25 bodu

Dominika Budíková 1,25 bodu

Video z akce ZDE!!

Celkově družstvo skončilo na 4.místě z 8 družstev.

Body získaly:

Natálie Kolajová 11 bodů,

Tereza Rybaříková 10 bodů,

Markéta Sedláčková 10 bodů,

Anna Výletová 9 bodů,

Monika Bělochová 9 bodů,

Pavlína Vyskočilová 3 body,

Dominika Budíková 2 body,

Video z akce zde!!

Celkově skončilo družstvo na pátém místě z osmi družstev.

Mladší hoši 200m .........2. Tomáš Cibulka

.................................3. Hynek Hajný

Přípravka dívky 300m 5. Monika Leciánová

Přípravka hoši 300m ...6. Lukáš Hanák

...............................10. Jan Hanák

Starší žákyně 800m ...1. Natálie Kolajová

Nejvíce bodů získaly: Natálie Kolajová 13 bodů,

Markéta Sedláčková 8 bodů,

Anna Výletová 7,5 bodu,

Tereza Rybaříková 7 bodů,

Monika Bělochová 4,5 bodu,

Pavlína Vyskočilová 4 body,

Dominika Budíková 3,5 bodu,

Klára Balážová 1,5 bodu

Celkově po prvním kole je družstvo na 5 místě z 8 družstev.

Přípravka dívky 500m

7. Monika Leciánová

Přípravka hoši 500m

6. Jan Hanák

7. Lukáš Hanák

11. Daniel Křemeček

Mladší hoši 200m

4. Hynek Hajný

5. Tomáš Cibulka

10. Jiří Krist

MISTROVSTVÍ JIHOMORAVSKÉHO KRAJE MLADŠÍHO A STARŠÍHO ŽACTVA V ATLETICE

konané 14.5.2011 ve Vyškově

Video z akce

Mladší žákyně 800m: ... 1. Anna Výletová

.................................3. Tereza Rybaříková

Skok vysoký: .. . 6. Monika Bělochová

Starší žákyně 60m: ... 5. Pavlína Vyskočilová

.................................8. Markéta Sedláčková

800m: ................ 1. Natálie Kolajová

100m př: ................2. Markéta Sedláčková

Štafeta 4x60m: 3. Kolajová, Sedláčková,Rybaříková,Vyskočilová

Starší žáci- vrh koulí: .. 9. Radim Cahlík