Výsledky

Mladší žákyně - sprinterský trojboj 10. Dominika Budíková

Starší žákyně - sprinterský trojboj 9. Markéta Sedláčková

Ženy 800m 3. Tereza Rybaříková

Přípravka chlapci - míček: .. 4. Tomáš Vrbovský

skok daleký .................. 3. Tomáš Vrbovský

Mladší žákyně - skok daleký . 10. Dominika Budíková

Starší žákyně - koule 3 kg 1. Pavlína Vyskočilová

skok daleký ................... 3. Pavlína Vyskočilová

Starší žáci - koule 4 kg .... 2. Radim Cahlík

skok daleký ................ 4. Radim Cahlík

xlsKompletní výsledky Okresního přeboru - závod v Hodoníně

Dorostenci - koule 5 kg: 7. Adam Drmola

disk 1,5 kg ............... 1. Adam Drmola

Dorostenky 100m Finále: 7. Veronika Plánková

200m ............. 6. Veronika Plánková

.................................9. Natálie Kolajová

400m ................ 1. Natálie Kolajová

Mladší hoši 200m: ......5. Tomáš Cibulka

......................................8. Jiří Krist

Přípravka dívky 300m: ......10. Monika Leciánová

Přípravka hoši 300m: ......5. Lukáš Hanák

.....................................8.Jan Hanák

Mladší žákyně 500m: ...... 1. Anna Výletová

.....................................3. Tereza Rybaříková

.....................................7. Klára Balážová

Starší žákyně 600m: ... ...1. Natálie Kolajová

......................................8. Pavlína Vyskočilová

.....................................9. Markéta Sedláčková

Přípravka dívky 500m: 3. Monika Leciánová

Přípravka hoši 500m: 6. Lukáš Hanák

.............................9. Jan Hanák

Mladší žákyně 500m: 1. Anna Výletová

.............................3. Tereza Rybaříková

.............................5. Dominika Budíková

.............................7. Klára Balážová

Starší žákyně 1000m: 1. Natálie Kolajová

.............................3. Markéta Sedláčková

Mladší hoši 200m: 2. Hynek Hajný

.............................3. Tomáš Cibulka

Mladší hoši 200m: 2. Tomáš Cibulka

Přípravka dívky 500m: 6. Monika Leciánová

Přípravka hoši 500m: 6. Lukáš Hanák

.............................10. Jan Hanák

Mladší žákyně 500m: 3. Anna Výletová

.................. ............5. Tereza Rybaříková

Starší žákyně 1000m: 1. Natálie Kolajová

...................... .........7. Gabriela Koblihová

Mladší žákyně 1500m: 5. Tereza Rybaříková

.................................6. Anna Výletová

Starší žákyně 2000m: 1. Natálie Kolajová - Mistr Moravy a Slezska

Starší žákyně 2000m 2. Natálie Kolajová - stříbrná medaile

Blahopřeji ke zisku titulu vícemistryně ČR.

Mladší hoši 200m 1. Tomáš Cibulka

2. Jiří Krist

Přípravka dívky 500m 3. Monika Leciánová

Mladší žákyně 500m 1. Anna Výletová

2. Tereza Rybaříková

Starší žákyně 1000m 2. Markéta Sedláčková

3. Pavlína Vyskočilová

4. Gabriela Koblihová

Dorostenky 1660m 2. Veronika Plánková