Výsledky

Video z akce ZDE:

Letní olympiáda dětí a mládeže, Olomouc 22-25.6.2011

Mladší žákyně 300m 10. Anna Výletová

800m 9. Tereza Rybaříková

štafeta 3x300m 4. Strnadová, Výletová, Rybaříková

Starší žákyně 800m 2. Natálie Kolajová

400m: 5. Veronika Plánková

800 m: 1. Natálie Kolajová

Mladší žákyně 60m: . Dominika Budíková

150m: 4. Dominika Budíková

300m: 1. Natálie Kolajová

800m: 1. Natálie Kolajová

Mladší žáci 60m: 4. Radim Cahlík

150m: 4. Radim Cahlík

800m: 7. Martin Vašulka

Hod kriketovým míčkem: 11. Patrik Vašek

Starší žákyně 60m: 6. Natálie Hlaváčová

150m: 7. Natálie Hlaváčová

300m: 5. Veronika Plánková

Štafeta 4x60 m 5. Plánková,Kolajová,Hlaváčová,Budíková

Běh Filipovským údolím - Filipovské údolí 12.6.2010

Mladší hoši 200m 2. Tomáš Cibulka

3.kolo družstev mladšího žactva - Hodonín 8.6.2010

 

Mladší žáci 60m:

4.Radim Cahlík

7.Patrik Vašek

 

150m:

1. Radim Cahlík

2. Martin Vašulka

8. Patrik Vašek

 

800m:

3. Martin Vašulka

 

koule :

2. Radim Cahlík

9. Alexandr Ježek

 

Mladší žákyně 60m:

1. Natálie Kolajová

 

150m:

1. Natálie Kolajová

 

800m:

1. Natálie Kolajová

 

xls2 kolo

Starší žákyně 60m

11. Pavlína Vyskočilová

150m

10. Pavlína Vyskočilová

800m

1. Natálie Kolajová 2:18,01 min - nejlepší letošní výkon v ČR

100m př

7. Markéta Sedláčková

štafeta 3x300m

2. Kolajová, Rybaříková, Výletová

Mladší hoši 200m:

2. Hajný Hynek

3. Cibulka Tomáš

6. Krist Jiří

Přípravka dívky 400m:

5. Leciánová Monika

Přípravka hoši 400m:

3. Hanák Lukáš

5. Hanák Jan

8. Křemeček Daniel

Mladší žákyně 600m:

3. Balážová Klára

Starší žákyně 900m:

1. Kolajová Natálie

Body získaly:

Natálie Kolajová 20 bodů

Tereza Rybaříková 14 bodů

Anna Výletová 10 bodů

Pavlína Vyskočilová 8 bodů

Marie Bušinová 6 bodů

Kateřina Průdková 3,25 bodu

Monika Bělochová 3,25 bodu

Romana Opatřilová 2,25 bodu

Dominika Budíková 1,25 bodu

Video z akce ZDE!!

Celkově družstvo skončilo na 4.místě z 8 družstev.

Body získaly:

Natálie Kolajová 11 bodů,

Tereza Rybaříková 10 bodů,

Markéta Sedláčková 10 bodů,

Anna Výletová 9 bodů,

Monika Bělochová 9 bodů,

Pavlína Vyskočilová 3 body,

Dominika Budíková 2 body,

Video z akce zde!!

Celkově skončilo družstvo na pátém místě z osmi družstev.

Mladší hoši 200m .........2. Tomáš Cibulka

.................................3. Hynek Hajný

Přípravka dívky 300m 5. Monika Leciánová

Přípravka hoši 300m ...6. Lukáš Hanák

...............................10. Jan Hanák

Starší žákyně 800m ...1. Natálie Kolajová

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.