Výsledky

Mistryní republiky na 800 m se stala Natálie Kolajová časem 2:18,44 min.

Blahopřejeme !

Pětiboj- mladší žákyně 5. Tereza Rybaříková

.............................. ..6. Monika Bělochová

Pětiboj - starší žákyně 5. Markéta Sedláčková

Mladší žákyně

800 m: .......1. Tereza Rybaříková

60 m př.: .........8. Monika Bělochová

60 m: ....... 10. Monika Bělochová

Starší žákyně

60 m: 1. Pavlína Vyskočilová

vvvvvvvvvvv.vv2. Markéta Sedláčková

60 m př.: 1. Markéta Sedláčková

skok vysoký: 1. Pavlína Vyskočilová

skok daleký: 1. Pavlína Vyskočilová

vvvvvvvvvvvvvvvv2. Markéta Sedláčková

Mistrovství Moravy a Slezska 5.2.2011 v Bratislavě

Starší žákyně 300m: 4. Natálie Kolajová

bbbbbbbbbbbbbbbbbb11. Pavlína Vyskočilová

 

800m:bbbbbbbbbbbbbb 1. Natálie Kolajová - Mistryně Moravy a Slezska

bbbbbbbbbbbbbbbbbbb 7. Tereza Rybaříková

 

Dorostenky 60m: 7. Veronika Plánková

 

400m:bbbbbbbbbbbbbbb7. Veronika Plánková

 

Blahopřeji čerstvé mistryni Moravy a Slezska v běhu na 800 metrů Natálii Kolajové.

První část videozáznamu zde:

Druhá část videozáznamu zde:

docKompletní výsledky stažené z ČASu

Mladší žákyně 500m: 1. Tereza Rybaříková

Starší žákyně 600m: 1. Natálie Kolajová

Dorostenky - štafeta 1. V. Plánková, N. Kolajová, P. Vyskočilová, T. Rybaříková

Dorostenci - skok daleký: 5. Jakub Šlampa

Video z akce ZDE:

v kategorii dívky ,na trati 50 m (ročník 2007 a mladší) Eliška Cibulková doběhla na prvním místě.

v kategorii nejmladší žactvo na trati 300 m( ročník 2002-2003 ) Tomáš Cibulka doběhl třetí.

Oba závodníci běželi pod barvami AK Kyjov a já jim tímto děkuji za vzornou reprezentaci

a blahopřeji k dosaženým umístěním.

Mladší žákyně 2000m: 1. Natálie Kolajová

2. Tereza Rybaříková

4. Monika Bělochová

5. Dominika Budíková

 

Mladší žáci 2000m: 3. Martin Vašulka

 

Starší žákyně 2000m: 3. Veronika Plánková

4. Natálie Hlaváčová

5. Gabriela Koblihová

 

Dorostenci 5500 m: 3. Jakub Šlampa

 

Juniorky 5500m: 1. Hana Hálová

 

Junioři 5500m: 2. Jan Selucký

 

Kompletní výsledky v příloze.

xlsKompletní výsledky - Štěpánský běh

Dnes se běžel již 48. ročník Štěpánského běhu. Za mrazivého počasí si zafinišoval pro

vítězství mladý Bajza. V kategorii mladších žaček vyhrála naše vynikající Natálie Kolajová.

Pochválu zaslouží také Tereza Rybaříková a ostatní běžci.

Děkujeme za vzornou prezentaci AK Kyjov.

Níže tři díly videa ze Štěpána v nezkrácené verzi, pouze s přidanými popisky.

První část.

Druhá část.

Třetí část.

Mladší žákyně 400m: 1. Kolajová Natálie

Starší žákyně 400m: 3. Koblihová Gabriela

Blahopřejeme !!

Mladší žákyně

60m: 4. Markéta Sedláčková

skok daleký: 4. Markéta Sedláčková

300m: 2. Marie Bušinová, 9. Dominika Budíková, 10. Monika Bělochová

500m: 1. Anna Výletová

600m: 1. Tereza Rybaříková

Štafeta 4x200m: 1. Výletová A., Rybaříková T., Bušinová M., Budíková D.

Starší žákyně

300m: 3. Veronika Plánková, 9. Natálie Hlaváčová, 10. Gabriela Koblihová

štafeta 4x200 m: 1. V.Plánková, N.Hlaváčová, G.Koblihová,M.Bělochová

Dorostenci

skok daleký: 6. Peter Maslík

Zde po kliknutí najdete Video štafety na 4 x 200m

První část záznamu závodů najdete po kliknutí ZDE:

Druhou část záznamu závodů najdete po kliknutí ZDE: