Výsledky

Mladší hoši 200m: ......5. Tomáš Cibulka

......................................8. Jiří Krist

Přípravka dívky 300m: ......10. Monika Leciánová

Přípravka hoši 300m: ......5. Lukáš Hanák

.....................................8.Jan Hanák

Mladší žákyně 500m: ...... 1. Anna Výletová

.....................................3. Tereza Rybaříková

.....................................7. Klára Balážová

Starší žákyně 600m: ... ...1. Natálie Kolajová

......................................8. Pavlína Vyskočilová

.....................................9. Markéta Sedláčková

Přípravka dívky 500m: 3. Monika Leciánová

Přípravka hoši 500m: 6. Lukáš Hanák

.............................9. Jan Hanák

Mladší žákyně 500m: 1. Anna Výletová

.............................3. Tereza Rybaříková

.............................5. Dominika Budíková

.............................7. Klára Balážová

Starší žákyně 1000m: 1. Natálie Kolajová

.............................3. Markéta Sedláčková

Mladší hoši 200m: 2. Hynek Hajný

.............................3. Tomáš Cibulka

Mladší hoši 200m: 2. Tomáš Cibulka

Přípravka dívky 500m: 6. Monika Leciánová

Přípravka hoši 500m: 6. Lukáš Hanák

.............................10. Jan Hanák

Mladší žákyně 500m: 3. Anna Výletová

.................. ............5. Tereza Rybaříková

Starší žákyně 1000m: 1. Natálie Kolajová

...................... .........7. Gabriela Koblihová

Mladší žákyně 1500m: 5. Tereza Rybaříková

.................................6. Anna Výletová

Starší žákyně 2000m: 1. Natálie Kolajová - Mistr Moravy a Slezska

Starší žákyně 2000m 2. Natálie Kolajová - stříbrná medaile

Blahopřeji ke zisku titulu vícemistryně ČR.

Mladší hoši 200m 1. Tomáš Cibulka

2. Jiří Krist

Přípravka dívky 500m 3. Monika Leciánová

Mladší žákyně 500m 1. Anna Výletová

2. Tereza Rybaříková

Starší žákyně 1000m 2. Markéta Sedláčková

3. Pavlína Vyskočilová

4. Gabriela Koblihová

Dorostenky 1660m 2. Veronika Plánková

Mistryní republiky na 800 m se stala Natálie Kolajová časem 2:18,44 min.

Blahopřejeme !

Pětiboj- mladší žákyně 5. Tereza Rybaříková

.............................. ..6. Monika Bělochová

Pětiboj - starší žákyně 5. Markéta Sedláčková

Mladší žákyně

800 m: .......1. Tereza Rybaříková

60 m př.: .........8. Monika Bělochová

60 m: ....... 10. Monika Bělochová

Starší žákyně

60 m: 1. Pavlína Vyskočilová

vvvvvvvvvvv.vv2. Markéta Sedláčková

60 m př.: 1. Markéta Sedláčková

skok vysoký: 1. Pavlína Vyskočilová

skok daleký: 1. Pavlína Vyskočilová

vvvvvvvvvvvvvvvv2. Markéta Sedláčková

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.