Výsledky

Nejvíce bodů získaly: Natálie Kolajová 13 bodů,

Markéta Sedláčková 8 bodů,

Anna Výletová 7,5 bodu,

Tereza Rybaříková 7 bodů,

Monika Bělochová 4,5 bodu,

Pavlína Vyskočilová 4 body,

Dominika Budíková 3,5 bodu,

Klára Balážová 1,5 bodu

Celkově po prvním kole je družstvo na 5 místě z 8 družstev.

Přípravka dívky 500m

7. Monika Leciánová

Přípravka hoši 500m

6. Jan Hanák

7. Lukáš Hanák

11. Daniel Křemeček

Mladší hoši 200m

4. Hynek Hajný

5. Tomáš Cibulka

10. Jiří Krist

MISTROVSTVÍ JIHOMORAVSKÉHO KRAJE MLADŠÍHO A STARŠÍHO ŽACTVA V ATLETICE

konané 14.5.2011 ve Vyškově

Video z akce

Mladší žákyně 800m: ... 1. Anna Výletová

.................................3. Tereza Rybaříková

Skok vysoký: .. . 6. Monika Bělochová

Starší žákyně 60m: ... 5. Pavlína Vyskočilová

.................................8. Markéta Sedláčková

800m: ................ 1. Natálie Kolajová

100m př: ................2. Markéta Sedláčková

Štafeta 4x60m: 3. Kolajová, Sedláčková,Rybaříková,Vyskočilová

Starší žáci- vrh koulí: .. 9. Radim Cahlík

Mladší žákyně - sprinterský trojboj 10. Dominika Budíková

Starší žákyně - sprinterský trojboj 9. Markéta Sedláčková

Ženy 800m 3. Tereza Rybaříková

Přípravka chlapci - míček: .. 4. Tomáš Vrbovský

skok daleký .................. 3. Tomáš Vrbovský

Mladší žákyně - skok daleký . 10. Dominika Budíková

Starší žákyně - koule 3 kg 1. Pavlína Vyskočilová

skok daleký ................... 3. Pavlína Vyskočilová

Starší žáci - koule 4 kg .... 2. Radim Cahlík

skok daleký ................ 4. Radim Cahlík

xlsKompletní výsledky Okresního přeboru - závod v Hodoníně

Dorostenci - koule 5 kg: 7. Adam Drmola

disk 1,5 kg ............... 1. Adam Drmola

Dorostenky 100m Finále: 7. Veronika Plánková

200m ............. 6. Veronika Plánková

.................................9. Natálie Kolajová

400m ................ 1. Natálie Kolajová

Mladší hoši 200m: ......5. Tomáš Cibulka

......................................8. Jiří Krist

Přípravka dívky 300m: ......10. Monika Leciánová

Přípravka hoši 300m: ......5. Lukáš Hanák

.....................................8.Jan Hanák

Mladší žákyně 500m: ...... 1. Anna Výletová

.....................................3. Tereza Rybaříková

.....................................7. Klára Balážová

Starší žákyně 600m: ... ...1. Natálie Kolajová

......................................8. Pavlína Vyskočilová

.....................................9. Markéta Sedláčková

Přípravka dívky 500m: 3. Monika Leciánová

Přípravka hoši 500m: 6. Lukáš Hanák

.............................9. Jan Hanák

Mladší žákyně 500m: 1. Anna Výletová

.............................3. Tereza Rybaříková

.............................5. Dominika Budíková

.............................7. Klára Balážová

Starší žákyně 1000m: 1. Natálie Kolajová

.............................3. Markéta Sedláčková

Mladší hoši 200m: 2. Hynek Hajný

.............................3. Tomáš Cibulka

Mladší hoši 200m: 2. Tomáš Cibulka

Přípravka dívky 500m: 6. Monika Leciánová

Přípravka hoši 500m: 6. Lukáš Hanák

.............................10. Jan Hanák

Mladší žákyně 500m: 3. Anna Výletová

.................. ............5. Tereza Rybaříková

Starší žákyně 1000m: 1. Natálie Kolajová

...................... .........7. Gabriela Koblihová

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.