Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska 5.2.2011 v Bratislavě

Starší žákyně 300m: 4. Natálie Kolajová

bbbbbbbbbbbbbbbbbb11. Pavlína Vyskočilová

 

800m:bbbbbbbbbbbbbb 1. Natálie Kolajová - Mistryně Moravy a Slezska

bbbbbbbbbbbbbbbbbbb 7. Tereza Rybaříková

 

Dorostenky 60m: 7. Veronika Plánková

 

400m:bbbbbbbbbbbbbbb7. Veronika Plánková

 

Blahopřeji čerstvé mistryni Moravy a Slezska v běhu na 800 metrů Natálii Kolajové.

První část videozáznamu zde:

Druhá část videozáznamu zde:

docKompletní výsledky stažené z ČASu

Mladší žákyně 500m: 1. Tereza Rybaříková

Starší žákyně 600m: 1. Natálie Kolajová

Dorostenky - štafeta 1. V. Plánková, N. Kolajová, P. Vyskočilová, T. Rybaříková

Dorostenci - skok daleký: 5. Jakub Šlampa

Video z akce ZDE:

v kategorii dívky ,na trati 50 m (ročník 2007 a mladší) Eliška Cibulková doběhla na prvním místě.

v kategorii nejmladší žactvo na trati 300 m( ročník 2002-2003 ) Tomáš Cibulka doběhl třetí.

Oba závodníci běželi pod barvami AK Kyjov a já jim tímto děkuji za vzornou reprezentaci

a blahopřeji k dosaženým umístěním.

Mladší žákyně 2000m: 1. Natálie Kolajová

2. Tereza Rybaříková

4. Monika Bělochová

5. Dominika Budíková

 

Mladší žáci 2000m: 3. Martin Vašulka

 

Starší žákyně 2000m: 3. Veronika Plánková

4. Natálie Hlaváčová

5. Gabriela Koblihová

 

Dorostenci 5500 m: 3. Jakub Šlampa

 

Juniorky 5500m: 1. Hana Hálová

 

Junioři 5500m: 2. Jan Selucký

 

Kompletní výsledky v příloze.

xlsKompletní výsledky - Štěpánský běh

Dnes se běžel již 48. ročník Štěpánského běhu. Za mrazivého počasí si zafinišoval pro

vítězství mladý Bajza. V kategorii mladších žaček vyhrála naše vynikající Natálie Kolajová.

Pochválu zaslouží také Tereza Rybaříková a ostatní běžci.

Děkujeme za vzornou prezentaci AK Kyjov.

Níže tři díly videa ze Štěpána v nezkrácené verzi, pouze s přidanými popisky.

První část.

Druhá část.

Třetí část.

Mladší žákyně 400m: 1. Kolajová Natálie

Starší žákyně 400m: 3. Koblihová Gabriela

Blahopřejeme !!

Mladší žákyně

60m: 4. Markéta Sedláčková

skok daleký: 4. Markéta Sedláčková

300m: 2. Marie Bušinová, 9. Dominika Budíková, 10. Monika Bělochová

500m: 1. Anna Výletová

600m: 1. Tereza Rybaříková

Štafeta 4x200m: 1. Výletová A., Rybaříková T., Bušinová M., Budíková D.

Starší žákyně

300m: 3. Veronika Plánková, 9. Natálie Hlaváčová, 10. Gabriela Koblihová

štafeta 4x200 m: 1. V.Plánková, N.Hlaváčová, G.Koblihová,M.Bělochová

Dorostenci

skok daleký: 6. Peter Maslík

Zde po kliknutí najdete Video štafety na 4 x 200m

První část záznamu závodů najdete po kliknutí ZDE:

Druhou část záznamu závodů najdete po kliknutí ZDE:




  • Benjamínci hoši - 80m: 1. Tomáš Cibulka
  • Přípravka hoši - 100m: 3. Tomáš Vrbovský
  • Nejmladší žákyně - 400m: 2. Anna Výletová
  • Mladší žákyně - 600m: 4. Tereza Rybaříková 6. Marie Bušinová 10. Monika Bělochová

xlsTest přípravky

Starší hoši 340m: 4. Lukáš Hanák
5. Tomáš Vrbovský
9. Jiří Krist
Přípravka dívky 340m: 8. Monika Leciánová
Přípravka hoši 510m: 3. Libor Pernica
8. Jan Hanák
Mladší žákyně 510 m: 1. Natálie Kolajová
Starší žákyně 1000m: 4. Veronika Plánková
5. Gabriela Koblihová
Dorostenky 1600m: 3. Pavlína Hromková

Štafeta 3x400m: 4. Kyjov A - Kolajová, Pazourková, Plánková
7. Kyjov B - Hromková, Koblihová, Jan Krist
Mladší hoši 170 m: 1. Tomáš Cibulka

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.